facebook
לוגו ניתאי גדול

קורס עזרה ראשונה מצולם מלא

קורס עזרה ראשונה מלא ואיכותי מבלי לצאת מהבית, הזמינו עוד היום ומנעו מצבי חירום! קבלו את כל הידע הנדרש להציל חיים!

קורס עזרה ראשונה ביתי

רוצים לעבור קורס עזרה ראשונה מלא ואיכותי בלי לצאת מהבית? הזמינו את ערכת הצלת חיים שלנו!

מה מקבלים? ערכת עזרה ראשונה ביתית איכותית + דיסק און קי עם 21 שיעורים מרתקים שילמדו אתכם להציל חיים!

כל זה בעלות 290 ש”ח בלבד! ולגבי המשלוח? הוא עלינו 💫

הזמינו עוד היום ומנעו מצבי חירום! קבלו את כל הידע הנדרש לפעול בכל מצב חירום!

תודו לנו אחר כך ⭐

במסגרת קורס נלמד:

יתרונות של קורס עזרה ראשונה און ליין בבית

בעבר הייתם צריכים להתאמץ כדי לעבור קורס עזרה ראשונה? קורס עזרה ראשונה הוא אחד הקורסים החשובים ביותר שאותם תוכלו לעבור. מדובר על קורס שיכשיר אתכם לדעת כיצד לתפעל מצבים שונים, חלקם יכולים להיות מצילי חיים. עם זאת למידה פרונטלית יכולה להיות מעייפת ומתישה, כזאת שלא מתאימה לכולם. מהסיבה הזאת הפופולאריות של קורס עזרה ראשונה און ליין עלתה בשנים האחרונות לשיא. כיום המון אנשים מחליטים לעבור קורס עזרה ראשונה ביתי אשר משתלב עם שגרת החיים שלהם. אם בעבר רק אנשים שהיו חייבים היו עושים קורס עזרה ראשונה, עכשיו כולם עושים. התירוצים שהיו רלוונטיים בעבר כבר לא יהיו רלוונטיים בימים אלה.

אין צורך לפנות את היום

יש כאלה שמספרים כי היה נדרש מהם לפנות את היום כדי להירשם לקורס עזרה ראשונה. קורס עזרה ראשונה מקוון משנה את המציאות שאותה הכרתם עד היום. קורס עזרה ראשונה און ליין יאפשר לכם ללמוד מכל מקום ובכל זמן נתון, בהתאם לתוכניות שלכם. אינכם צריכים לפנות את היום במיוחד כדי להגיע לכיתה שבה מתבצע הלימוד. תצטרכו רק להגיע בזמן לבית בזמן ההדרכה או אפילו לעשות זאת בזמן העבודה עצמה. העיקר שתהיו מספיק קשובים להבין מה בדיוק נאמר ומוסבר בהדרכה עצמה. כמו שאמרנו מדובר על קורס חשוב מאין כמותו, כזה שיכול ללמד אתכם כיצד תוכלו להציל חיים. 

קורס אונליין להכשרה מלאה

יש כאלה שמרימים גבה לגבי האפקטיביות של קורס עזרה ראשונה און ליין. קורס עזרה ראשונה באינטרנט יעיל באותה מידה כמו קורס עזרה ראשונה פרונטלי. כל עוד הקורס מועבר על ידי אנשי מקצוע מנוסים, לא תהיה בעיה לגבי התוצאות הסופיות. הקורס יהיה קורס שמותאם ללמידה מרחוק, כך שכל הדברים נבחנים באופן הזה. יש כאלה שאומרים כי דווקא הלמידה בסביבה נוחה ונעימה היא זאת שגרמה להם להתרכז יותר. אם כבר ללמוד קורס מסוים מוטב שתעשו זאת בדרך שתהיה לכם הכי טובה והכי נעימה. מרבית האנשים מספרים כי הם מעדיפים ללמוד בבית, כך רמת המיקוד שלהם גבוהה בהתאם.

מגוון קורסים ללמידה מיידית 

קורס עזרה ראשונה און ליין הוא קורס שניתן ללמוד אותו באופן מיידי ללא עיכובים. כל יום שעובר הוא יום שבו אתם יכולים להציל את חייכם או חייהם של אנשים אחרים. המקומות שמציעים קורס עזרה ראשונה ביתי מציעים מגוון רחב של קורסים לבחירתכם האישית. יש כאלה שיבחרו קורס עזרה ראשונה 4 שעות, אחרים יעדיפו ללכת על קורסים יותר מקיפים. בהתאם לצורך שלכם יהיה ניתן להתאים בשבילכם את הקורס שיביא אתכם לנקודה הרצויה. ברגע שתמצאו את הקורס שמתאים לכם תוכלו להתמקד ולהגיע למקום הנדרש מבחינתכם. אין דבר יותר מספק מאשר הידיעה כי ביכולתכם להציל חיים.

הירשמו לקורס עזרה ראשונה און ליין

אז למה אתם מחכים? את התירוצים תוכלו להשאיר מאחור! בואו להירשם לקורס עזרה ראשונה ביתי. מדובר על קורס שמתאים לאלה שמגיעים ללא ניסיון קודם בקורס דומה מצד אחד. מצד שני הוא אפקטיבי עבור אלה שרוצים לעשות רענון עזרה ראשונה מכל סיבה שהיא. גם אם נדמה לכם שאתם זוכרים הכל, טוב תמיד לראות את הדברים שהשתנו. הרי גם הדברים הנלמדים בקורסי עזרה ראשונה משתנים ככל שעוברות השנים. מה שהיה נכון בעבר זה לא בהכרח מה שנכון כאשר אנו מסתכלים על ימינו. עם קורס עזרה ראשונה באינטרנט תוכלו להישאר מעודכנים ורלוונטיים באופן קבוע ומתמיד.

המלצות

Yahav Saydon
קרא עוד
וואווו....הדרכה שמקיפה על הצד הטוב ביותר והמקצועי ביותר באמת את כל הסיטואציות המלחיצות!!! הדרכה שווה ממש! אנחנו ממש הרבה יותר רגועים אחרי שאנחנו יודעים מה צריך , מתי צריך ואיך צריך! תודה רבה לכם!
אדיר לוי
קרא עוד
קורס מעולה, הדרכה שמוסיפה ומעשירה את המידע בהגשת עזרה ראשונה. הקורס הטוב ביותר מדריך למופת מקצוען סבלני ומסביר כמו שצריך.
אדיר לוי
קרא עוד
הדרכה מעשירה ומחכימה. מדריך מקצועי, מעביר את ההדרכה בצורה פנומנלית!!
הקודם
הבא
שאלות נפוצות

ישנן 2 אפשרויות לקיום הקורסים: בכיתות ההדרכה שלנו ברחבי הארץ: תל אביב, הרצליה ונתניה  – במקומות נגישים ונוחים להגעה! אך יש גם מסלול נוסף: הגעה עד אליכם לכל הארץ! אתם קובעים תאריך, שעה ומקום ואנו מגיעים לחוויה מצילת חיים!

היה ניתן לחשוב, שאין צורך כלל ללמוד עזרה ראשונה, הרי במקרי חירום, בין כה וכה אנו מזעיקים עזרה. אך לא כן הוא. למה נקראת שמה “עזרה ראשונה”? זאת משום שבמצבי חירום, הדקות הראשונות לאחר הפגיעה, נקראות “דקות זהב”! זהו הזמן הקריטי ביותר עבור הנפגע לקבל טיפול מציל חיים! אם בפרק הזמן הזה הנפגע יקבל טיפול מידי ומציל חיים – יהיה ניתן להציל אותו בהמשך! אך אם עבר זמן הזהב והנפגע לא קיבל טיפול – גם אם יבוא אחר כך צוות רפואי שלם – לא ניתן יהיה לעשות דבר.. כי זמן הזהב עבר. לכן, הקורס נקרא “עזרה ראשונה” כי בדיוק לשם כך צריכים אותנו – לעזור רק בהתחלה. הרי אם נחשוב על כך, כשקורה מקרה חירום – מי שבדרך כלל נתקל בכך הוא האזרח הפשוט ולא איש רפואה מקצועי – ולכן מובנת חשיבות הלמידה של עזרה ראשונה בקרב כל אדם.

בובות החייאה מיוחדות המדמות גוף של תינוק ומבוגר וכן ילדים, אמצעי חבישה מגוונים ונפוצים, מכשיר דפיברילטור לתרגול, חמצן, אמבו, סקשן, בובת לידה, מנתבי אוויר, קרש גב וקיבועים, ועוד. כמו כן, אנו מציגים קטעי וידאו מרתקים ורלוונטים הקשורים לכל נושא ונושא ואף מאפשרים לכל חניך לתרגל על הציוד עד להבנה מלאה.

כן, מקבלים כרטיס פלסטיק (כמו כרטיס אשראי) שעליו מוטבעים פרטיכם האישיים.

לדוגמא:

קורס עזרה ראשונה 8 שעות

לאחר הקורס אנו שולחים לחניך את הכרטיס בדואר מהיר לכתובת שלו. מי שצריך אישור מידי, אנו שולחים למייל אישור מיד לאחר הקורס – האישור יכול לשמש לכל צורך עד להגעת הכרטיס בדואר.

כן! לא משנה לאיזה צורך, הכרטיסים שלנו מוכרים על ידי כל הגופים במדינת ישראל! אם היקף השעות הנדרש במקום העבודה זהה להיקף השעות שלמדת אצלנו – הכרטיס מאושר בכל מקום!

ניתן לתאם רענון עזרה ראשונה אצלנו בכיתות ההדרכה או אצלכם בכל הארץ 😊

כל שנתיים צריך לבצע רענון עזרה ראשונה. אך חשוב לשים לב: יש לבצע את הרענון -בטרם- עברו שנתיים.

יש לעבור את הקורס שוב.

קורס מתוקשב הוא קורס שאת חלקו לומדים בבית, באתר האינטרנט שלנו, וחלקו מועבר באופן פרונטלי ע”י מדריך.

מטרת הקורס היא לאפשר לחניך ללמוד בזמנו החופשי בבית את כל התכנים העיוניים והתיאורטיים ולהגיע אלינו לאחר שצבר את הידע התאורטי בכדי להשלים את החלק המעשי של הקורס. ישנם דברים שחובה לתרגל ואי אפשר רק ללמוד בבית, כמו: החייאה, חנק, חבישות, קיבועים, שימוש בדפיברילטור, ועוד.

ישנם לא מעט מקצועות הנדרשים על פי חוק לעבור קורס עזרה ראשונה בישראל: מורים, גננות, סייעות, מטפלות, מצילים, מורי דרך, מדריכי ירי, מאמני ספורט, ועוד.

כאן נמליץ לקחת את הקורס היוקרתי ביותר שלנו – קורס חובשים! מדובר על קורס מושקע המקנה ידע רב בהצלת חיים ומאפשר לחניך לאחר מכן להתנדב בארגוני הצלה, וכן לעבוד במרפאות, אמבולנסים וכן ללוות טיולים. בסוף הקורס החניך מקבל תעודת חובש.

המדריכים שלנו כולם בוגרי ארגוני רפואה מובילים בישראל – כולם בעלי נסיון הדרכתי וטיפולי רב – לקריאה על הצוות שלנו אפשר ללחוץ כאן.

ניתן להיכנס לדף הפייסבוק שלנו או לקרוא תגובות בגוגל. כמו כן נוכל לשלוח המון המלצות מגופים מוסדיים למי שמעוניין בכך.

חברת ניתאי תיתן לכם חווית לקוח אולטימטיבית – החל מהשיחה עם יאיר, המנהל הנפלא שלנו, דרך קבלת מחיר הוגן ונוח, ולסיום – הדרכת עזרה ראשונה עם מדריך מנוסה ומקצועי תוך הבטחה שאת הקורס תסיימו עם ידע פרקטי בהצלת חיים!

בנוסף, חברת ניתאי מאושרת ע”י משרד הבריאות לקורסי חובשים ונהגי אמבולנס (לא כל חברה בענף מאושרת, כדאי לבדוק באתר משרד הבריאות) וכן חברתנו היא היחידה בענף בעלת תו אמון הציבור לאמינות והגינות בעסקים!

בהחלט! ערכות עזרה ראשונה מכל הסוגים, מכשירי דפיברילטור וכן ציוד עזרה ראשונה.

קורס המתמקד בעיקר ממצבי חירום אצל תינוקות וילדים. המדריך שלנו יגיע עד אליכם לכל רחבי הארץ עם כל הציוד הנדרש לתרגול ויקנה לכם ידע וביטחון לטפל בכל מצב חירום של ילדיכם.

בהחלט! בקורס עזרה ראשונה לא לומדים דברים המנותקים מהמציאות. כולנו חיים בעולם במציאות לא צפויה ואין לדעת מה יכול לקרות. בקורס לומדים על מצבי החירום הנפוצים ועל דרכי הטיפול בהם. מצבי חירום בהם כל אחד יכול להיתקל בחייו.

עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

  1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
  2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

  • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
    (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
    תוקף).
  • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?