facebook
לוגו ניתאי גדול

קורס עזרה ראשונה 44 שעות

מטרת הקורס

קורס עזרה ראשונה 44 שעות מקנה ידע מתקדם ומורחב במצבי החירום הנפוצים והגשת עזרה.

מי יכול לעבור קורס עזרה ראשונה 44 שעות?

כל אחד שמרגיש צורך יכול לעבור קורס עזרה ראשונה 44 שעות. אין קביעה ספציפית, כל אחד יפעל בהתאם לשיקול הדעת האישי שלו. עם זאת אנשים שעובדים בחינוך או בכל מיני מקומות אחרים מחויבים לעבור קורס עזרה ראשונה. הקורס נועד על מנת לאפשר לאותם אנשים שנמצאים במקומות הומי אדם להעניק סיוע ראשוני. כפי שכבר אמרנו הסיוע הראשוני יכול להיות זה שעושה את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון. בכל הנוגע למצבי חירום חובה להצליח להעניק את הסיוע הנדרש עד להגעת חובשים מוסמכים. אם בא לכם לדעת איך להציל חיים, כל מה שתצטרכו לעשות זה לעבור קורס עזרה ראשונה בהיקף משתנה.

מעוניינים בקורס עזרה ראשונה? לשיחת ייעוץ ללא התחייבות
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

נושאים נלמדים

נושא לימודהסבר
יסודות מבנה הגוף+ שרשרת הישרדותהסבר על מערכות הגוף, אנטומיה, פיזיולוגיה, משולש החיים, חשיבות העזרה הראשונה, כללי הגשת עזרה ראשונה.
מבוא לסכמת החייאה + שלבי ההחייאה+ הדגמה
הסבר מקדים להחייאה – למה עושים החייאה? מה מטרת ההחייאה? באילו מצבים עושים או לא עושים החייאה? מה קורה בגוף בזמן ההחייאה? איך עושים החייאה נכון? סדר הפעולות בהחייאה, הדגמה של המדריך + הצגת קטעי וידאו רלוונטים.
תרגול החייאה +זוגותתרגול החייאה על בובה תוך מתן פידבקים ותמיכה מהמדריך.
החייאת תינוק/ילדתרגול החייאה בילדים ותינוקות על בובות תואמות.
החייאת מכשיריםבקורסים מתקדמים, לומדים של שילוב מכשירי עזר בהחייאה: אמבו, סקשן, חמצן, קרש גב, מנתבי אוויר, ועוד.
סילוק גוף זראנטומיה של מערכת הנשימה, גורמי החנק הנפוצים, איך מטפלים במקרה חנק ומה אסור לעשות, טיפול בחנק באוכלוסיות שונות: תינוקות, ילדים, ונשים בהריון + תרגול מעשי על בובות.
אפילפסיהרקע על המחלה, הסבר על מערכת העצבים, מה קורה בזמן התקף, מה נדרש לעשות וממה יש להימנע, התוויות נגד – ממה רצוי לחולה אפילפסיה להימנע.
טביעהרקע כללי מה קורה בגוף בזמן טביעה, הסבר על סוגי הטביעות השונות ודרכי הטיפול בהן.
אסטמההסבר רקע על מערכת הנשימה, מה חולי אסטמה נדרשים להימנע כדי לא לפתח התקף, איך מטפלים בהתקף ומה אסור לעשות.
עצירת דימומים
רקע כללי על מבנה מערכת הדם וכלי הדם, סוגי הדימום השונים, אמצעי החבישה השונים בהתאם למיקום הדימום בגוף, נקודות לחיצה, מה מותר ומה אסור לעשות בזמן דימום, דגשים לשימוש באמצעי החבישה, ועוד.
שברים, סוגי קיבוע + תרגולסוגי השברים השונים, מה מותר ומה אסור לעשות בזמן שבר, סוגי קיבועים בהתאם למיקום השבר בגוף, תרגולי קיבועים.
כוויותהסבר על מבנה העור, שכבות העור, דרגות הכוויה, מה מותר ומה אסור לעשות בזמן כוויה, כוויה מחומרים כימיים, הסכנות העיקריות במתאר שריפה, פגיעות שאיפת אוויר חם ועשן רגיל.
מצבי הלםמבוא לטראומה, סוגי ההלם השונים, הסבר על מערכת הדם, טיפול בזמן הלם.
פגיעות בעלי חיים ארסיים
הסבר על סוגי בע”ח הארסיים – נחשים, עקרבים, נדלים, עכבישים, היכן ממוקמים בארץ, דגשים מה מותר ומה אסור לעשות כשמטיילים בשטח, הסבר מה מותר ומה אסור לעשות בזמן פגישה מבעל חיים ארסי.
התייבשותהסבר על מאזן הנוזלים בגוף, מה קורה בזמן התייבשות? אילו סימנים נראה, איך נטפל, כמה כדאי לשתות ביום?
מכת חוםרקע כללי על מערכת ויסות החום בגוף, טמפרטורת הגוף התקינה, מה קורה בגוף בזמן מכת חום, איך מטפלים? מה אסור לעשות?
מערכת הדםהסבר על מערכת הדם ופגיעות נפוצות השייכות בה.
מערכת הנשימההסבר על מערכת הנשימה ופגיעות נפוצות השייכות בה.
מערכת העיכולהסבר על מערכת העיכול ופגיעות נפוצות השייכות בה.
פגיעות ראשמבנה ואנטומיה של הגולגולת, פגיעות ראש שונות, איך מזהים פגיעת ראש, דרכי טיפול בסוגי הפגיעות השונות.
פגיעות חזהמבנה ואנטומיה של בית החזה, אילו איברים יש לנו בפלג הגוף העליון ומה הסכנה בפגיעה בהם, סוגי פגיעות חזה נפוצות – “חזה אוויר” ועוד.
פגיעות בטןהסבר כללי על האיברים החיוניים הנמצאים בחלל הבטן והסכנה בפגיעה בהם.
פגיעות הדףאיך פגיעות הדף (פיצוץ לדוגמא) משפיע על הגוף שלנו ועלול לגרום לפגיעה רב מערכתית ומסוכנת.
אירוע רב נפגעיםמה ההגדרה לאירוע רב נפגעים? ממה יש להיזהר? מה ניתן לעשות? במי לטפל קודם כאשר ישנם כמה פצועים?
חזרות בסוף כל יום 
חזרה מסכמת 
מבחן עיוני/מעשי 

קורס מגיש עזרה ראשונה

על מנת להיות מוסמך להגיש עזרה ראשונה ישנה חובה לעבור קורס עזרה ראשונה 44 שעות. מי שעבר קורסים קצרים יותר, לא יהיה רשאי להעניק עזרה ראשונה באופן רשמי. חשוב להבין כי הענקת עזרה ראשונה אינה זהה לעבודתו של חובש באירוע חירום. הענקת עזרה ראשונה נועדה למנוע הידרדרות במצב, בלי לבצע פעולות פולשניות. מצד שני חובש יכול לבצע גם פעולות פולשניות מכיוון שהוא למד את התחום ומוסמך לעשות זאת כמו שצריך. קורס עזרה ראשונה יכול לסייע לאנשים מן השורה להיות במקום הנכון ובזמן הנכון.

תעודת מגיש עזרה ראשונה 44 שעות
תעודת מגיש עזרה ראשונה 44 שעות
קורסים נוספים שלנו
נגן וידאו אודות החייאת תינוקות
הדרכות שאנו מעבירים בכל הארץ
Yahav Saydon
קרא עוד
וואווו....הדרכה שמקיפה על הצד הטוב ביותר והמקצועי ביותר באמת את כל הסיטואציות המלחיצות!!! הדרכה שווה ממש! אנחנו ממש הרבה יותר רגועים אחרי שאנחנו יודעים מה צריך , מתי צריך ואיך צריך! תודה רבה לכם!
אדיר לוי
קרא עוד
קורס מעולה, הדרכה שמוסיפה ומעשירה את המידע בהגשת עזרה ראשונה. הקורס הטוב ביותר מדריך למופת מקצוען סבלני ומסביר כמו שצריך.
אדיר לוי
קרא עוד
הדרכה מעשירה ומחכימה. מדריך מקצועי, מעביר את ההדרכה בצורה פנומנלית!!
הקודם
הבא

שאלות נפוצות

פתאום ביום בהיר אחד תוכלו למצוא את עצמכם במצב בו יהיה עליכם להעניק עזרה ראשונה. האם אתם יודעים מה לעשות כאשר אדם מסוים יזדקק לסיוע שלכם? ברוב המקרים התשובה תהיה שלילית. לא פעם במצבי לחץ וסטרס, גם אנחנו נמצא את עצמנו נשאבים למציאות של חוסר אונים. קורס עזרה ראשונה 44 שעות נועד על מנת לאפשר לכם להעניק סיוע ראשוני אפקטיבי במצבי חירום. עד הגעת כוחות ההצלה, התפקיד שלכם יהיה אחד מהתפקידים הכי חשובים שיש. הגשת עזרה ראשונה בחלק נכבד מהמקרים תהיה זו שעושה את ההבדל בתוצאה הסופית. לא פעם שמענו סיפורים על אנשים שהצילו חיים מעצם העובדה שהם העניקו עזרה ראשונה. אז מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם נרשמים לקורס? למי בכלל הוא מיועד? האם תוכלו להתחיל ללמוד אותו? הינה כל התשובות לכל השאלות שמעסיקות אתכם.

הידע שתשיגו בזכות קורס עזרה ראשונה 44 שעות יהיה משמעותי למדי. מדובר על קורס מקיף שיאפשר לכם ללמוד המון דברים שלא הכרתם או שמעתם קודם לכן. הגשת עזרה ראשונה יכולה להיות זו שתאפשר לאנשים במצבי חירום להישאר בחיים. מבחינתכם תוכלו לדעת כי תהיה לכם האופציה לעזור לאנשים במצבים לא פשוטים. זה לא משנה אם מדובר על אנשים ברחוב, בני משפחה או אפילו חברים קרובים. ככל שיותר אנשים יעברו קורסי עזרה ראשונה, כך יהיה ניתן לראות עוד אנשים מצילים חיים. כולנו נרגיש הרבה יותר בטוחים כאשר נסתובב ברחוב ונחשוש מדברים שעלולים לקרות.

החלטתם לעבור קורס עזרה ראשונה 44 שעות? מדובר על החלטה נבונה שיכולה לסייע לכם ולכל שאר האנשים הנמצאים בסמוך אליכם. העלות של הקורס משתנה בהתאם למקום בו תחליטו לעבור אותו. לאנשי חינוך או לסטודנטים הקורס יכול להינתן בחינם. המחיר של הקורס אמור לנוע סביב כמה מאות שקלים, אך המחיר הוא לא העניין המרכזי. שווה לכם להשקיע כמה מאות שקלים כדי שתהיה לכם היכולת להציל אנשים כל הזמן. את הידע שתקבלו בקורס עצמו לא תשיגו באף מקום אחר בו תהיו.

כן, מקבלים תעודת מגיז עזרה ראשונה בהסמכה של 44 שעות.

עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

  1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
  2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

  • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
    (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
    תוקף).
  • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?