facebook
לוגו ניתאי גדול
מאושרים משרד הבריאות
אמון הציבור
בעלי תו אמון הציבור
ספק משרד הביטחון
מספר ספק: 0011024925

קורס עזרה ראשונה באריאל: לדעת איך להציל חיים

יש לכם זמן פנוי, ומתחשק לכם ללמוד קורס עם חשיבות עליונה? לצד כל האפשרויות השונות שעומדות לרשותכם ישנו קורס אחד שמביא איתו משהו קצת שונה. קורס עזרה ראשונה באריאל הוא אחד מהקורסים החשובים ביותר שחובה לעבור. מדובר על קורס שבסיומו תוכלו לדעת איך להציל חיים באופן מעשי.

מי לא רוצה לדעת מה לעשות כאשר בן אדם אחר שנמצא לצידו נמצא בסכנה? הבעיה העיקרית בסיטואציות מהסוג הזה היא שאף אחד מאיתנו לא באמת מוכשר לכך. אם תעברו את הקורס החשוב הזה תוכלו להשיג את הידע הנדרש. ידע יקר מפז שיאפשר לכם לפעול בצורה הנכונה בכל פעם שמישהו מהסביבה הקרובה אליכם נמצא בסכנה.

מעוניינים בקורס עזרה ראשונה באזורכם?
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

מתי לעבור קורס עזרה ראשונה באריאל?

זה לא באמת משנה בני כמה אתם או מה אתם עושים בחיים שלכם. קורסי עזרה ראשונה באריאל ובערים אחרות ניתן לעבור גם בגיל צעיר וגם בגיל מבוגר. זה אף פעם לא מאוחר מידיי לדעת להציל חיים על כל המשתמע מכך. כמובן שהקורס עצמו יהיה מותאם לגיל של המשתתפים בו, כך שהם יבינו אותו. ישנה מחשבה כי ילדים לא צריכים להיחשף לכל מה שקשור לעניין של עזרה ראשונה או הצלת חיים. אך המציאות היא שדווקא ילדים שלומדים מגיל צעיר להציל חיים ידעו לעשות זאת מעולה בהמשך. אם לא יצא לכם לעבור קורס עזרה ראשונה עד כה זה בהחלט הזמן.

מגיע לכם לדעת איך להציל חיים

איך אתם תגיבו כאשר בן אדם שקרוב אליכם יהיה זקוק לעזרה ראשונה? ככל הנראה תתקשרו למגן דוד אדום. אך הפעולות שתעשו בזמן אמת עד שיגיעו כוחות ההצלה הן קריטיות. כל מי שיצא לו להציל חיים יכול לספר לכם כי הדקות הראשונות הן אלה שמשנות את התמונה כולה. קורס עזרה ראשונה באשדוד, באריאל או בכל עיר אחרת הוא הקורס שילמד אתכם מה לעשות. אומנם לא תהפכו להיות פרמדיקים מן המניין לאחריו, אך כן יהיה לכם ידע חשוב. ידע שבמקרים מסוימים יכול להיות כזה שיאפשר לכם להציל את חייהם של האנשים שקרובים אליכם. אין תחושה יותר מספקת מאשר להציל את חייהם של האנשים שאתם כל כך אוהבים.

ללמוד עזרה ראשונה מהבסיס

זוהי הפעם הראשונה שיוצא לכם ללמוד דברים שקשורים לעזרה ראשונה? קורס עזרה ראשונה באריאל או בכל עיר אחרת ילמד אתכם את הדברים השונים מהבסיס. כלומר אתם לא צריכים להגיע עם ידע מוקדם או עם ניסיון מעשי בתחום הזה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להקשיב למה שמסבירים בקורס. את הקורס מתחילים מהרמה הכי בסיסית שיש, יכול להיות שאתם מכירים את הפעולות האלה. עם הזמן תוכלו לראות שהקורס מתחיל לגעת בנושאים שהם הרבה יותר מורכבים.

ניווט מהיר לתוכן בכתבה

קורסים של ניתאי

עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

  1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
  2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

  • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
    (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
    תוקף).
  • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?