facebook
לוגו ניתאי גדול
מאושרים משרד הבריאות
אמון הציבור
בעלי תו אמון הציבור
ספק משרד הביטחון
מספר ספק: 0011024925

יש לכם זמן פנוי? בואו ללמד קורס עזרה ראשונה באשקלון

סוף כל סוף התפנה לכם קצת זמן? זוהי ההזדמנות שלכם לעשות משהו שיכול לתרום לעצמכם וגם לאחרים. כל מי שיש לו זמן פנוי צריך להתחיל ללמוד קורס עזרה ראשונה באשקלון. קורסי עזרה ראשונה תוכלו למצוא בפריסה ארצית, זה לא משנה היכן אתם מתגוררים. מי שגר באשקלון עצמה או בסביבתה יכול למצוא קורס עזרה ראשונה בתוך העיר עצמה. מה תוכלו להרוויח אם תחליטו ללמוד קורס עזרה ראשונה מקצועי? האמת היא שהרווח יהיה גבוה בהרבה ממה שאתם מסוגלים לדמיין לעצמכם. הגיע הזמן שתעשו דברים מועילים עם הזמן הפנוי שעומד לרשותכם. כל מי שהתחיל קורס עזרה ראשונה הבין עד כמה הוא יכול להיות משמעותי עוד יותר.

מעוניינים בקורס עזרה ראשונה באזורכם?
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

קורס עזרה ראשונה באשקלון זוהי שליחות

לפני שנתחיל לעסוק במה תקבלו בסיום הקורס, חובה להדגיש כי זוהי שליחות אמיתית. כל מי שעובר קורס עזרה ראשונה בבאר שבע או בכל עיר אחרת יוכל להציל חיים. מספיק שפעם אחת תשתמשו בידע שאותו צברתם לאורך הקורס, ואתם עשיתם את שלכם. מעט מאוד אנשים זוכים להציל חיים, אולי אתם תמצאו את עצמכם מצילים חיים תרתי משמע. תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם מצילים חיים דרך קבע. בכל פעם שמישהו יזדקק לעזרה רפואית כזאת או אחרת, אתם תוכלו להיות בקרבת מקום. תחושת השליחות שתרגישו היא תחושת שליחות שקשה מאוד להסביר אותה במילים.

ידע מקצועי שמועבר על ידי מדריכים מנוסים

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי הם לא צריכים קורס עזרה ראשונה באשקלון בשביל להציל חיים. אך תיקחו בחשבון כי הצלת חיים מצריכה מכם להיות מנוסים בביצוע פעולות שונות. באותה מידה שבה אתם יכולים להציל חיים, חוסר ידע עלול להיות מסכן חיים. הקורסים השונים לעזרה ראשונה מועברים על ידי מדריכים מנוסים ומיומנים. אנשי מקצוע שמכירים את עולם העזרה הראשונה על בוריו. הם יכשירו אתכם להיות כאלה שמסוגלים להציל חיים של אנשים אחרים לגמרי לבד. מה שהיה נראה עד לא מזמן כמציאותי, יהפוך להיות למציאות ברת השגה. הגיע הזמן כי יהיה לכם ידע שתוכלו להשתמש בו לפרמטרים רבים.

תקבלו תעודת מגיש עזרה ראשונה

כמו כל קורס, גם כאשר תסיימו קורס עזרה ראשונה באשקלון תקבלו תעודת הכשרה. מדובר על תעודה קטנה אך עם חשיבות גדולה במיוחד. התעודה הזאת מוכרת בכל המוסדות המובילים בישראל, היא תסייע לכם לא מעט. המדינה יחד עם עוד גופים אחרים נותנים הטבות שונות שמיועדות עבור אותם מגישי עזרה ראשונה. אתם מהצד שלכם לא רק תלמדו המון דברים חשובים, גם תוכלו לקבל תעודה מתאימה. תעודה שאולי בעתיד תפתח בפניכם לא מעט דלתות שעד כה היו סגורות בפניכם. רק תעשו את הצעד הנכון שיאפשר לכם להרגיש כי למדתם משהו חשוב.

ניווט מהיר לתוכן בכתבה

קורסים של ניתאי

עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

  1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
  2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

  • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
    (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
    תוקף).
  • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?