facebook
לוגו ניתאי גדול
מאושרים משרד הבריאות
אמון הציבור
בעלי תו אמון הציבור
ספק משרד הביטחון
מספר ספק: 0011024925

מי צריך לעבור קורס עזרה ראשונה בתל אביב?

נדמה לכם כי קורס עזרה ראשונה בתל אביב לא מיועד עבורכם? מאוד יכול להיות שאתם טועים. נתחיל מהטענה הבסיסית כי כל אחד צריך לדעת לבצע פעולות עזרה ראשונה בסיסיות. זוהי הסיבה שכל אחד צריך לעבור לפחות קורס אחד בסיסי במהלך חייו. אך יש אנשים שעבורם קורסי עזרה ראשונה הם כמעט בגדר חובה. מדובר על אנשים שעובדים במקומות מסוימים או כאלה שנמצאים באינטראקציה עם אוכלוסיות מסוימות. קחו בחשבון כי ידע הוא כוח, בטח כאשר מדובר על תחום חשוב מאין כמותו. הידע שאתם רוכשים במהלך קורס לעזרה ראשונה יסייע לכם רבות. גם אם לא תשתמשו בידע שצברתם, תמיד טוב לדעת שהוא נמצא ברשותכם.

קורס עזרה ראשונה במרכז מתאים למאמני כושר וספורט

אתם עוסקים בספורט באופן כזה או אחר? חשוב מאוד שתעברו קורס עזרה ראשונה בתל אביב. הסיבה לכך היא שישנו סיכוי גבוה שבמהלך פעילות גופנית יזדקק לעזרה מצידכם. אנשים שלא התאמנו זמן רב או כאלה שמכבידים על עצמם עשויים לקרוס ללא התראה מוקדמת. במקרה כזה הפעולות שאותן למדתם במהלך הקורס יכולות להציל חיים. המחויבות היא לא רק כלפיכם, היא בעיקר כלפי האנשים שמגיעים להתאמן יחד אתכם. בתור מאמנים האחריות על בריאות המתאמנים היא גם עליכם, ולא רק עליהם. מוטב כי תדעו מה לעשות כאשר קורה מקרה מהסוג הזה. גם כאן לא חובה לעבור קורס מקיף, אך חובה לעבור לכל הפחות קורס בסיסי.

מעוניינים בקורס עזרה ראשונה באזורכם?
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

אנשים שעוסקים בחינוך

אין מקצוע יותר מספק מאשר מקצועות החינוך על כל גווניהם. אנשים עוסקים בחינוך בעיקר מתוך שליחות, ולא מאף עניין אחר, שכן המשכורות מאוד נמוכות. אך אנשי חינוך מעבר לחשיבות שלהם בבית הספר או במוסדות השונים צריכים להיות המבוגר האחראי. אם יקרה לאחד הילדים משהו בתוך שטח בית הספר, האחריות נמצאת על המנהל ועל סגל המורים. קורס עזרה ראשונה בתל אביב יכול לסייע לאותם מורים להבין מה נכון לעשות בשביל לשלוט במצב. הפעולות שאותן המורים יעשו בתוך שטח בית הספר יכולות להיות פעולות מצילות חיים. זוהי הסיבה שבגללה בית הספר מחויב להזמין קורסי עזרה ראשונה למורים שלו.

עובדי רפואה וביטחון

יש כאלה שעבורם זה ברור מאליו, אך מבחינתנו זה חשוב להדגיש. עובדי רפואה, לא בהכרח כאלה שעובדים בבית החולים צריכים לעבור קורסי עזרה ראשונה. גם עובדי ביטחון בכל השלוחות הקיימות מוכרחים לעבור קורס עזרה ראשונה באילת או בכל עיר שבה הם נמצאים. הרציונל הוא שגם מחוץ לשעות העבודה תהיה אפשרות להעניק מענה רפואי הולם. שלא נדבר על כך שגם בעבודה עצמה הסיכוי להיתקל באנשים שזקוקים לסיוע הוא גבוה מאוד. אתם יכולים למצוא את עצמכם במקום הנכון בזמן הנכון. אין דבר יותר מספק מאשר להציל חיים של אנשים.

ניווט מהיר לתוכן בכתבה

קורסים של ניתאי

עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

  1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
  2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

  • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
    (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
    תוקף).
  • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?