facebook
לוגו ניתאי גדול

רענון עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה הוא אחד מהקורסים החשובים ביותר שתעברו. אך בשלב מסוים יהיה עליכם לרענן את כל החומר שאותו למדתם במהלך הקורס עצמו. זוהי הסיבה שבגללה לא מעט אנשים נרשמים לקורס נוסף שאמור לרענן את כל החומר שלמדתם. אך כמובן שיכולות לצוץ להן כל מיני תהיות שונות בהקשר הספציפי הזה. הרי לא כולם ירגישו כי הם באמת צריכים לרענן או לחזור על החומר שאותו הם כבר למדו. עם זאת לרענון קורס עזרה ראשונה יש הרבה מאוד יתרונות נוספים מלבד החזרה על החומר.

בסופו של יום אם אתם רוצים להרגיש שהקורס יסייע לכם להציל חיים יהיה עליכם לחזור עליו. היתרונות של הרענון הם יתרונות שיהיה מאוד קשה להסביר אותם במילים. אם אתם כבר פה, תוכלו להכיר את הפלוסים הרבים שמגיעים עם העניין של רענון עזרה ראשונה. נדגיש כי לא לכולם תהיה את האפשרות לבחור, יש כאלה שחייבים לעבור את הקורס. השאיפה היא שבסופו של יום תהיה לכם את היכולת להציל את חייהם של אנשים אחרים. לא משנה אם מדובר על אנשים שאתם מכירים או על כאלה שאינכם מכירים אותם.

רענון עזרה ראשונה עם חברת ניתאי

אנו מציעים 3 אפשרויות לקיום הרענון לנוחותכם:
1. הגעה אלינו לכיתות בתל אביב

מרחק הליכה מתחנת הרכבת וחניה חינם.
אנו פותחים תאריכים חדשים מידי שבוע! בבוקר בצהריים ובערב.
ניתן לפנות אלינו כדי להתעדכן בלוח הזמנים הקרוב 😊

2.הגעה לכיתות שלנו ברחבי הארץ

לא תאמינו בכמה מקומות בארץ אנו פותחים רענון מידי שבוע – מהצפון ועד הדרום! נסו אותנו 🙂 התקשרו ונשבץ אתכם לרענון באזור מגוריכם!

3. הגעה אליכם לכל מקום בארץ!

מכירים עוד חברים שזקוקים לרענון עזרה ראשונה?

נוכל לתאם מדריך שיגיע עד אליכם לכל מקום בארץ!

חוסכים זמן!
חוסכים נסיעות!
חוסכים כסף!
פנו אלינו לפרטים 😊

מהי מטרת של רענון עזרה ראשונה?

למראית עין הקורס יראה לכם בדיוק כמו הקורס שאותו כבר יצא לכם לעבור בעבר. מדובר על קורס שבו אתם אמורים ללמוד את כל הדברים השונים שכבר יצא לכם ללמוד אותם לפני כן. אך אל הקורס עצמו מגיעים רק כאלה שכבר יצא להם לעבור קורס עזרה ראשונה בעבר. מי שלא עבר קורס עזרה ראשונה, לא יוכל להגיע לקורס שבו רק מרעננים את החומר. המטרה היא לסייע לכל אותם האנשים ששכחו מה שהם למדו לזכור את הדברים החשובים. כמובן שאי אפשר לזכור את כל הדברים, אך כן צריך לזכור את הדברים החשובים. הפעולות השונות שאמורות לעשות את ההבדל בין חיים לבין מוות. לעיתים ההבדל הזה עשוי להיות קטן ממה שאתם מסוגלים לדמיין לעצמכם.

למי מיועד קורס רענון עזרה ראשונה?

גם אם נדמה לכם כי אתם זוכרים הכל מהקורס הראשון יכול להיות שהקורס הזה יסייע לכם. באופן עקרוני עליכם לדעת כי תוקפה של תעודת עזרה ראשונה הינה לשנתיים. כלומר כל מי שירצה להעניק באופן רשמי עזרה ראשונה יהיה עליו לעבור לרענן את החומר שנלמד. אנשים שונים שנמצאים בתפקידים מסוימים מחויבים לעבור את הקורס. בין אם מדובר על מצילים, מורים בבתי הספר, גננות בגני הילדים, מדריכים בחדרי כושר ועוד. כל אותם האנשים יהיו מחויבים לעבור קורס מהסוג הזה, לא משנה מהם הם חושבים לגביו. עליכם לדעת כי התרומה של הקורס תהיה גדולה ממה שאתם מתארים לעצמכם.

מעוניינים בקורס עזרה ראשונה? לשיחת ייעוץ ללא התחייבות
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

 

נושא לימודהסבר
יסודות מבנה הגוף + שרשרת הישרדותרכישת ידע אודות מבנה הגוף והמערכות השונות: מערכת הנשימה,מערכת העצבים ומערכת הלב.
מבוא לסכמת החייאה + שלבי ההחייאה + הדגמהנלמד כיצד לבצע החייאה ואיך לגשת לאדם במצוקה, נעבור תרגולים עיונים ונתרגל פרקטיקה, בנוסף נלמד כיצד להשתמש בדפיבריליטור
החייאת תינוק/ילדמהי החייאת תינוקות, איך להתמודד עם מצבי חנק, אלרגיות, טביעה ועוד.
סילוק גוף זראיך להגיע סיוע לאדם שנחנק בצורה נכונה.
שימוש בדפיברילטורהיכרות עם המכשיר מציל חיים הזה, מה מטרתו וכיצד להשתמש בו בצורה נכונה.
מצבי חירום שכיחים (אפילפסיה, טביעה, אסטמה).נראה כיצד ניתן לטפל במחלות שיכולות להתרחש בחיי היום יום בכל מקום וכיצד אפשר לאבחן אותן ולהגיב להן.
חבישות, קיבועים, עצירת דימומיםממה נובעים שטפי דם כיצד לטפל בהם איך חובשים אדם בצורה נכונה ועצירת דימומים במקרה הצורך.

היכן כדאי לעשות רענון עזרה ראשונה?

אל תתפשרו על המקום שבו אתם אמורים לעבור קורסים של עזרה ראשונה. המקום שתבחרו אמור להנחיל לכם את הידע שאותו אתם מחויבים לדעת. גם אם מדובר על קורס רענון מוטב כי לא תעשו לעצמכם הנחות בהקשר הזה. תחפשו קורס שאתם יכולים לסמוך עליו, מקום שלא ישאיר לכם יותר מידיי מקום לספקות. קחו לעצמכם את הזמן לבחון את כל המקומות השונים שבהם תוכלו לעבור את הקורס. רק כאשר תהיו מוכנים תבחרו את המקום שיעניק לכם יותר מכל השאר. תוכלו כמובן לבחון המלצות ועוד כל מיני פרמטרים אחרים שמעסיקים אתכם. הכי חשוב שתהיו שלמים עם הבחירה שאותה אתם הולכים לעשות.

מעוניינים בקורס עזרה ראשונה? לשיחת ייעוץ ללא התחייבות
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

למה רענון עזרה ראשונה חשוב?

 • תמיד טוב להיזכר איך עושים זאת נכון: רוב האנשים נוטים כעבור זמן מה לשכוח איך בדיוק מבצעים את הפעולות כמו שצריך. כל טעות קטנה בביצוע הפעולות השונות עלולה להיות קריטית. כל אדם שרוצה להעניק עזרה ראשונה חייב לזכור איך מבצעים את הפעולות לפי כל הכללים. לכן חשוב כל כמה זמן לחזור על החומר הקריטי. 
 • החזירו לעצמכם את הביטחון לעזור: עם הזמן יכול להיות מצב שבו הביטחון העצמי שלכם ירד. הרי לא התעסקתם עם קורס עזרה ראשונה זמן רב, לא בטוח שתדעו מה לעשות. רענון עזרה ראשונה נועד בין היתר על מנת להחזיר לכם את הביטחון לתת סיוע לאנשים שנמצאים בסכנה. הביטחון הוא הכרחי לכל מי שאמור לעזור בשעת צרה.
 • אפשר ללמוד הרבה דברים חדשים: האם אתם יודעים מה השתנה מהפעם האחרונה שבה עברתם את הקורס? האמת היא שלא מעט, תמיד נכנסים עוד דברים חדשים. אחרי שנתיים תוכלו ללמוד המון דברים שונים שלא למדתם בקורס הראשון, דבר שלא תוכלו להתעלם ממנו. האחריות שלכם בתור מעניקי עזרה ראשונה היא להיות הכי מעודכנים שיש.
 • תתרכזו בדברים שלא הצלחתם ללמוד: כאשר אתם מגיעים לקורס רענון עזרה ראשונה אחרי קורס עזרה ראשונה תוכלו להתרכז בדברים אחרים. אם אתם כבר יודעים איך לעשות החייאה, תוכלו ללמוד דברים אחרים שלא ייחסתם להם חשיבות. הקורס המשלים יכול לפתוח את עיניכם לכל מיני דברים שונים שפספסתם בקורס הראשון מסיבות שונות.

הגעתם למסקנה שאתם מוכרחים לחדש את כל הידע שצברתם בשנים האחרונות? מהיום כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לפנות לחברת ניתאי. החברה המנוסה בישראל לקורסי עזרה ראשונה, גם אם אתם רוצים לעבור קורסי רענון. הקורסים השונים שאותם החברה מציעה הם קורסים בפריסה ארצית, ישנה אפשרות לעשות גם קורסים מתוקשבים. כל אחד יכול לבחור את הדרך שבה הוא ירצה לעבור את הקורס החשוב הזה. הצוות שידריך אתכם הוא צוות מנוסה שנבחר בקפידה על ידי המומחים שלנו. המטרה היא שכל אחד יהיה מספיק מיומן על מנת להגיש עזרה ראשונה שתהיה גם מצילת חיים. כל אחד מאנשי הצוות בחברת ניתאי יהיה מודל לחיקוי עבורכם. רוצים לשמוע על הקורסים של החברה? מוזמנים ליצור קשר בהקדם האפשרי.

רענון עזרה ראשונה כיצד לבצע פרסים להחייאה
רענון עזרה ראשונה כיצד לבצע פרסים להחייאה

חשוב לדעת, יש לקיים רענון עזרה ראשונה לפני שפג התוקף המופיע על גבי הכרטיס.
חברת ניתאי מקיימת אלפי רענונים בשנה, הצטרפו למשפחה!

קורסים נוספים שלנו
נגן וידאו אודות מה זה החייאה
הדרכות שאנו מעבירים בכל הארץ
Yahav Saydon
קרא עוד
וואווו....הדרכה שמקיפה על הצד הטוב ביותר והמקצועי ביותר באמת את כל הסיטואציות המלחיצות!!! הדרכה שווה ממש! אנחנו ממש הרבה יותר רגועים אחרי שאנחנו יודעים מה צריך , מתי צריך ואיך צריך! תודה רבה לכם!
אדיר לוי
קרא עוד
קורס מעולה, הדרכה שמוסיפה ומעשירה את המידע בהגשת עזרה ראשונה. הקורס הטוב ביותר מדריך למופת מקצוען סבלני ומסביר כמו שצריך.
אדיר לוי
קרא עוד
הדרכה מעשירה ומחכימה. מדריך מקצועי, מעביר את ההדרכה בצורה פנומנלית!!
הקודם
הבא
שאלות נפוצות

ישנן 2 אפשרויות לקיום הקורסים: בכיתות ההדרכה שלנו ברחבי הארץ: תל אביב, הרצליה ונתניה  – במקומות נגישים ונוחים להגעה! אך יש גם מסלול נוסף: הגעה עד אליכם לכל הארץ! אתם קובעים תאריך, שעה ומקום ואנו מגיעים לחוויה מצילת חיים!

היה ניתן לחשוב, שאין צורך כלל ללמוד עזרה ראשונה, הרי במקרי חירום, בין כה וכה אנו מזעיקים עזרה. אך לא כן הוא. למה נקראת שמה “עזרה ראשונה”? זאת משום שבמצבי חירום, הדקות הראשונות לאחר הפגיעה, נקראות “דקות זהב”! זהו הזמן הקריטי ביותר עבור הנפגע לקבל טיפול מציל חיים! אם בפרק הזמן הזה הנפגע יקבל טיפול מידי ומציל חיים – יהיה ניתן להציל אותו בהמשך! אך אם עבר זמן הזהב והנפגע לא קיבל טיפול – גם אם יבוא אחר כך צוות רפואי שלם – לא ניתן יהיה לעשות דבר.. כי זמן הזהב עבר. לכן, הקורס נקרא “עזרה ראשונה” כי בדיוק לשם כך צריכים אותנו – לעזור רק בהתחלה. הרי אם נחשוב על כך, כשקורה מקרה חירום – מי שבדרך כלל נתקל בכך הוא האזרח הפשוט ולא איש רפואה מקצועי – ולכן מובנת חשיבות הלמידה של עזרה ראשונה בקרב כל אדם.

בובות החייאה מיוחדות המדמות גוף של תינוק ומבוגר וכן ילדים, אמצעי חבישה מגוונים ונפוצים, מכשיר דפיברילטור לתרגול, חמצן, אמבו, סקשן, בובת לידה, מנתבי אוויר, קרש גב וקיבועים, ועוד. כמו כן, אנו מציגים קטעי וידאו מרתקים ורלוונטים הקשורים לכל נושא ונושא ואף מאפשרים לכל חניך לתרגל על הציוד עד להבנה מלאה.

כן, מקבלים כרטיס פלסטיק (כמו כרטיס אשראי) שעליו מוטבעים פרטיכם האישיים.

לדוגמא:

קורס עזרה ראשונה 8 שעות

לאחר הקורס אנו שולחים לחניך את הכרטיס בדואר מהיר לכתובת שלו. מי שצריך אישור מידי, אנו שולחים למייל אישור מיד לאחר הקורס – האישור יכול לשמש לכל צורך עד להגעת הכרטיס בדואר.

כן! לא משנה לאיזה צורך, הכרטיסים שלנו מוכרים על ידי כל הגופים במדינת ישראל! אם היקף השעות הנדרש במקום העבודה זהה להיקף השעות שלמדת אצלנו – הכרטיס מאושר בכל מקום!

ניתן לתאם רענון עזרה ראשונה אצלנו בכיתות ההדרכה או אצלכם בכל הארץ 😊

כל שנתיים צריך לבצע רענון עזרה ראשונה. אך חשוב לשים לב: יש לבצע את הרענון -בטרם- עברו שנתיים.

יש לעבור את הקורס שוב.

קורס מתוקשב הוא קורס שאת חלקו לומדים בבית, באתר האינטרנט שלנו, וחלקו מועבר באופן פרונטלי ע”י מדריך.

מטרת הקורס היא לאפשר לחניך ללמוד בזמנו החופשי בבית את כל התכנים העיוניים והתיאורטיים ולהגיע אלינו לאחר שצבר את הידע התאורטי בכדי להשלים את החלק המעשי של הקורס. ישנם דברים שחובה לתרגל ואי אפשר רק ללמוד בבית, כמו: החייאה, חנק, חבישות, קיבועים, שימוש בדפיברילטור, ועוד.

ישנם לא מעט מקצועות הנדרשים על פי חוק לעבור קורס עזרה ראשונה בישראל: מורים, גננות, סייעות, מטפלות, מצילים, מורי דרך, מדריכי ירי, מאמני ספורט, ועוד.

כאן נמליץ לקחת את הקורס היוקרתי ביותר שלנו – קורס חובשים! מדובר על קורס מושקע המקנה ידע רב בהצלת חיים ומאפשר לחניך לאחר מכן להתנדב בארגוני הצלה, וכן לעבוד במרפאות, אמבולנסים וכן ללוות טיולים. בסוף הקורס החניך מקבל תעודת חובש.

המדריכים שלנו כולם בוגרי ארגוני רפואה מובילים בישראל – כולם בעלי נסיון הדרכתי וטיפולי רב – לקריאה על הצוות שלנו אפשר ללחוץ כאן.

ניתן להיכנס לדף הפייסבוק שלנו או לקרוא תגובות בגוגל. כמו כן נוכל לשלוח המון המלצות מגופים מוסדיים למי שמעוניין בכך.

חברת ניתאי תיתן לכם חווית לקוח אולטימטיבית – החל מהשיחה עם יאיר, המנהל הנפלא שלנו, דרך קבלת מחיר הוגן ונוח, ולסיום – הדרכת עזרה ראשונה עם מדריך מנוסה ומקצועי תוך הבטחה שאת הקורס תסיימו עם ידע פרקטי בהצלת חיים!

בנוסף, חברת ניתאי מאושרת ע”י משרד הבריאות לקורסי חובשים ונהגי אמבולנס (לא כל חברה בענף מאושרת, כדאי לבדוק באתר משרד הבריאות) וכן חברתנו היא היחידה בענף בעלת תו אמון הציבור לאמינות והגינות בעסקים!

בהחלט! ערכות עזרה ראשונה מכל הסוגים, מכשירי דפיברילטור וכן ציוד עזרה ראשונה.

קורס המתמקד בעיקר ממצבי חירום אצל תינוקות וילדים. המדריך שלנו יגיע עד אליכם לכל רחבי הארץ עם כל הציוד הנדרש לתרגול ויקנה לכם ידע וביטחון לטפל בכל מצב חירום של ילדיכם.

בהחלט! בקורס עזרה ראשונה לא לומדים דברים המנותקים מהמציאות. כולנו חיים בעולם במציאות לא צפויה ואין לדעת מה יכול לקרות. בקורס לומדים על מצבי החירום הנפוצים ועל דרכי הטיפול בהם. מצבי חירום בהם כל אחד יכול להיתקל בחייו.

עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

 1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
 2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

 • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
  (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
  תוקף).
 • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?