facebook
לוגו ניתאי גדול

קורס ACLS – קורס החייאה מתקדמת

קורס ACLS הינו קורס מתקדם ברפואה דחופה המיועד לאנשי צוות רפואי כגון רופאים, אחיות,
פראמדיקים ועוד.

מטרת קורס ACLS

מה הפעולה הראשונה שאותה צריך לעשות כאשר אדם מאבד דופק ונשימה? עד הגעת כוחות ההצלה ישנה חשיבות לבצע פעולות החייאה מצילות חיים. עד היום שמענו על סיפורים בהם אנשים הצילו חיים בזכות הפעולות אותן הם נקטו בזמן אמת. מהסיבה הזו קורס ACLS הוא אחד מהקורסים החשובים ביותר אותם תוכלו לעבור. מדובר על קורס שילמד אתכם כיצד לבצע פעולות החייאה מתקדמות מצילות חיים. מה אתם צריכים לדעת על הקורס הזה? כדי שתעשו את הבחירה הנכונה ריכזנו לכם את כל המידע במקום אחד.

חשוב להגיד כי לצד הקורס הזה, ישנם עוד המון קורסי עזרה ראשונה כלליים. ההבדל בין הקורס הזה לבין הקורס האחרים הוא שבו מתרכזים אך ורק בהחייאה. פעולת ההחייאה כפי שאתם יודעים היא פעולה מורכבת אותה חובה לעשות בצורה נכונה ומדויקת. מי שידע איך לבצע את פעולות ההחייאה בצורה טובה ימצא את עצמו מרוויח בענק. תוכלו להגיע למצב בו תבצעו פעולות החייאה מצילות חיים בקרוביכם או אפילו באנשים שאינכם מכירים.

 

מי צריך לעבור קורס החייאה ACLS?

הקורס מיועד בעיקר עבור צוותי הרפואה שמבצעים החייאות באופן קבוע. בקורס לומדים כיצד לבצע החייאה בצורה מתקדמת כאשר מאמצי ההחייאה הרגילים לא צולחים. ישנן דרכים רבות לעשות החייאה, חובה לבחור את הדרך הנכונה בהתאם למצב בשטח. צוותי רפואה פעילים מוכרחים לעבור קורסים שמטרתם תהיה להעשיר את הידע הנמצא ברשותם ולהרחיב אותו ככל האפשר. לא תמיד הידע הקיים יהיה הרלוונטי או האפקטיבי ביותר בעת סיוע רפואי. כאשר על העיניים נשואות לאותו פרמדיק או רופא יהיה עליו לעמוד בציפיות ולבצע את המשימה. בזכות קורס ACLS ניתן יהיה ללמוד המון דברים מעבר למה שלומדים בקורס הסטנדרטי.

מועדים של הקורס

מלאו את הפרטים שלכם להרשמה לקורס

מה ההבדל בין קורס החייאה לקורס ACLS?

יש כאלה שיצאו מנקודת הנחה כי אין הבדל בין קורסי החייאה לבין קורסי ACLS. אך מי שעבר את הקורסים הללו מבין כי יש הבדל מהותי בין קורס החייאה סטנדרטי לבין קורס החייאה מתקדמת. בקורס החייאה סטנדרטי לומדים איך לבצע החייאה בצורה בסיסית בלבד, כזו שיכולה לסייע במצבים מסוימים. קורס ACLS נועד על מנת ללמד את הצוותים הרפואיים כיצד לבצע את ההחייאה בצורה מקיפה. כלומר ניתן יהיה להשתמש בטכניקות מתקדמות שעשויות להחזיר את הדופק ואת הנשימה. לא תמיד הטכניקה הבסיסית לביצוע החייאה תהיה הטכניקה המתאימה או הנכונה בהתאם למצב. לא פעם אנשי הרפואה מדלגים ישר לטכניקה הרצינית במסגרתה ההחייאה נעשית באופן שהוא מעט שונה.

מתי צריך לעשות קורס החייאה ACLS?

על מנת שתוכלו לעבור קורס ACLS יהיה עליכם לעבור קורסי עזרה ראשונה בסיסיים. כפי שאמרנו הקורס הזה מיועד בעיקר עבור צוותי רפואה פעילים, כאלה שמעניקים סיוע רפואי בקביעות. זה לא משנה אם מדובר על פרמדיקים, רופאים או כל איש רפואה אחר שעשוי להעניק סיוע רפואי. המטרה תהיה שכל אחד מאנשי הרפואה שמעניקים סיוע ידע איך לבצע החייאה מתקדמת בהתאם לצורך. לכן את הקורס הזה מוטב לעבור כאשר עוברים את כל קורסי העזרה הראשונה הבסיסיים. אחרי שתסיימו את הקורסים הבסיסיים יהיה לכם את הידע הנדרש לבצע את הפעולות הללו. פעולות ההחייאה המתקדמת צריכות להיות מדויקות ונכונות כדי לקבל מהן תמורה.

קורס acls הדרכה
מעוניינים בקורס עזרה ראשונה? לשיחת ייעוץ ללא התחייבות
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

מה לומדים במהלך קורס ACLS?

יכולה להיות חוסר הבנה לגמרי חומר קורס ACLS בהשוואה לקורסים אחרים. ישנה חשיבות שכל מי שמתחיל את הקורס ידע בדיוק מה מצפה לו ומה הוא הולך ללמוד. הקורס הוא קורס עשיר ומגוון, כזה שמטרתו להכשיר את צוותי הרפואה בצורה המיטבית. לאחר השלמת הקורס הזה יהיה לכם את הידע לבצע החייאה מתקדמת. החייאה שיכולה לעשות את ההבדל בין חיים לבין מוות בכל מיני סיטואציות מסוימות. אז מה אתם הולכים ללמוד כאשר תבחרו לעבור את הקורס הזה?

בחלק הראשון של הקורס ילמד כל החלק העיוני אותו חובה להכיר. ישנם כללים חשובים שחובה ליישם אותם כאשר מבצעים החייאה מתקדמת. החייאה מתקדמת תביא לשימוש במכשור מתקדם, כזה שלא הכרתם קודם לכן. בו בזמן יכול להיות שיהיה צורך לתת תרופות מצילות חיים על מנת להשים את האדם להכרה. החומר העיוני לא פחות חשוב בהשוואה לחומר הפרקטי, לכן חובה להכירו. ברגע שמכירים את החומר העיוני ניתן יהיה להתקדם אל עבר השלב הבא.

מהו השלב הבא של קורס החייאה ACLS? השלב הבא יהיה כמובן השלב בו אתם מתנסים בצורה מעשית בהחייאה מתקדמת. אומנם לא מדובר על מקרה אמת, אך הטכניקה תהיה בדיוק אותה טכניקה. המדריך שמעביר את הקורס ינחה אתכם איך לבצע את הפעולות בצורה נכונה ומדויקת. כפי שאתם מבינים הפעולות בהן תנקטו עשויות להיות אלה שישנו את המציאות כולה. רק אחרי שתעברו מבחן עיוני ומבחן מעשי תוכלו לקבל את האישור כי עברתם בהצלחה קורס ACLS.

היכן כדאי לעבור קורסי ACLS?

אחרי שהבנתם כי מדובר על קורס רציני יהיה עליכם לבחור את המקום בו תלמדו קורס ACLS. קורס ACLS הוא קורס מבוקש, כזה שתוכלו לעבור אותו. אך לא תמיד הזמינות של הקורסים תהיה זמינות שמתאימה לכם. בו בזמן יעדיפו להכשיר את צוותי הרפואה, דבר שעלול לדחוק אתכם לצד. ישנם מקומות פרטיים שבהם תוכלו לעבור קורסי ACLS ברמה הכי גבוהה. הקורסים מועברים על ידי אנשי רפואה מהשורה הראשונה, כאלה שתוכלו לסמוך עליהם. ברגע שהקורס מועבר על ידי האדם הנכון השמיים הם הגבול מבחינתכם. תוכלו להביא את עצמכם למצב בו אתם מפיקים את מירב התועלת מהקורס הזה.

הקורס מועבר ע״י מדריך מקצועי מוכר ע״י ה-AHA.

מקבלים תעודה בסוף?
בהחלט, מוכרת ומאושרת.

קורס ACLS – קורס החייאה מתקדמת
קורס ACLS – קורס החייאה מתקדמת
קורסים נוספים שלנו
נגן וידאו אודות קורס ACLS – קורס החייאה מתקדמת
קורס acls ציוד
הדרכות שאנו מעבירים בכל הארץ
Yahav Saydon
קרא עוד
וואווו....הדרכה שמקיפה על הצד הטוב ביותר והמקצועי ביותר באמת את כל הסיטואציות המלחיצות!!! הדרכה שווה ממש! אנחנו ממש הרבה יותר רגועים אחרי שאנחנו יודעים מה צריך , מתי צריך ואיך צריך! תודה רבה לכם!
אדיר לוי
קרא עוד
קורס מעולה, הדרכה שמוסיפה ומעשירה את המידע בהגשת עזרה ראשונה. הקורס הטוב ביותר מדריך למופת מקצוען סבלני ומסביר כמו שצריך.
אדיר לוי
קרא עוד
הדרכה מעשירה ומחכימה. מדריך מקצועי, מעביר את ההדרכה בצורה פנומנלית!!
הקודם
הבא
עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

  1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
  2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

  • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
    (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
    תוקף).
  • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?