facebook
לוגו ניתאי גדול

קורס מדריכי עזרה ראשונה

חובש? פראמדיק?
יש לך נסיון טיפולי רב והחלטת שזה הזמן להעביר הלאה את הידע?
לעמוד מול כיתה וללמד את הנושא החשוב מכולם.. הצלת חיים!
אז.. הגעת למקום הנכון!

במיוחד בשבילכם ולאור הביקוש הרב חברת ניתאי גייסה את טובי המוחות התחום ובנתה עבורכם קורס מדריכי עזרה ראשונה.

 • בקורס זה תקבלו את כל הידע והכלים להעברת הדרכה מושלמת!
 • סימולציות מעשיות ותרגוליםעבודה עם מצגות טיפול בשאלות והתנגדויות
 • מתודיקה ועמידה מול קהל
 • איך לעורר עניין בשיעור?
 • ועוד!

בסיום ההכשרה תקבלו הכשרה להעברת קורסי עזרה ראשונה עד 44 שעות ואף לסייע בלימוד קורסי חובשים!

תנאי קבלה:

קורס מדריכי עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה הינו קורס מהותי וחשוב המיועד למדריכים חדשים וותיקים כאחד. המחשבה כי הקורס מיועד רק עבור מדריכים חדשים אינה נכונה, הוא מתאים לכולם ללא יוצא מן הכלל. כל מי שרוצה להעשיר את הידע שלו בתחום העזרה הראשונה, ימצא את עצמו עושה זאת דרך הקורסים הללו. בכל פעם תוכלו ללמוד דברים חדשים, ולשמוע על חידושים בעולם הרפואה. מה שלמדנו בקורסי עזרה ראשונה בעבר, זה לא בהכרח מה שלומדים היום בקורסים הללו. זוהי הסיבה שבגינה ישנה חשיבות ללמוד קורסים מהסוג הזה, גם אם למדתם כמותם בעבר. הידע שתרכשו בתחום העזרה הראשונה יסייע לכם להדריך טוב יותר, ולתפעל בעיות בזמן אמת. טוב לדעת שיש לכם את הכלים הדרושים לתפעל סיטואציות המצריכות סיוע ראשוני ואפקטיבי.

עליכם לקחת בחשבון כי קורס מדריכי עזרה ראשונה מביא איתו תכנים חשובים ליומיום. המטרה היא ללמד את האנשים שעוברים את הקורס כל מיני טכניקות עזרה ראשונה קריטיות. כאלה שישנה סבירות גבוהה כי תשתמשו בהן בעתיד הקרוב או הרחוק, בכל מיני סיטואציות. בין שלל הדברים הנלמדים תבינו כיצד מבצעים פעולות עזרה ראשונה בסיסיות יחד עם עמידה מול קהל. כיצד תוכלו גם להדריך את נתוני העזרה הראשונה, וגם תדעו לבצע אותה בעצמכם. הרי יחד עם היותכם מדריכי עזרה ראשונה, תצטרכו להכיר איך מבצעים את הפעולות הבסיסיות. עם הביטחון בביצוע הפעולות, תוכלו ללמד את מגישי העזרה הראשונה כיצד עושים זאת כראוי.

אין דבר יותר משמח מאשר להיות אלה שמדריכים את האנשים שהולכים להציל חיים בעתיד. אתם תהיו אלה שמסבירים ומדריכים את מגישי העזרה הראשונה, אלה שהולכים לעבוד במקצוע החשוב ביותר. בזכות הידע שאתם מעבירים הלאה יהיו עוד אנשים שיסייעו לאנשים אחרים בסיטואציות שונות. בלי קשר לסיפוק האישי, מדובר על עבודה מעניינת ומתגמלת, כזאת שתמיד צריך אותה. היציבות בעבודה הזו אינה מובנת מאליה, בטח במציאות בה אנו נמצאים היום. שווה לכם לעבור קורס מדריכי עזרה ראשונה, ולהיות אלה שכל האחריות נמצאת אך ורק על הכתפיים שלהם

מכיוון שקורס מדריכי עזרה ראשונה הוא קורס מעשי, מי שיעבור אותו בהצלחה יקבל את התעודה. המשמעות היא שלא רק שתוכלו להדריך מגישי עזרה ראשונה, תוכלו לעסוק בתחום הזה. תוכלו להיות בעצמכם מגישי עזרה ראשונה, ולהיות אלה שמצילים חיים בכל מיני סיטואציות שונות. בסיום הקורס אנו נדאג להנפיק לכם את התעודה כעבור מספר מועט של ימים. התעודה תישלח אליכם, ובאפשרותכם להציג אותה בכל מיני מקומות הדורשים בכך. את כל העבודה הקשה אנו נעשה, אתם רק צריכים להגיע ולעבור את הקורס בהצלחה. נציין כי מי שלא עובר את הקורס יאלץ לנסות לעבור אותו פעם נוספת.

בין שלל הקורסים הנמצאים על הפרק, זה בהחלט הגיוני שתמצאו את עצמכם הולכים לאיבוד. לפני שאתם נרשמים לקורס מדריכי עזרה ראשונה, רצוי שתדעו כי זה המקום הנכון בשבילכם. אם אתם אוהבים להגיש עזרה ראשונה, וגם להדריך אנשים – זה הקורס המושלם לכם. הקורס משלב בתוכו את כל האלמנטים הללו, ופותח בפניכם עולם חדש לגמרי. תוכלו למצוא את עצמכם עוסקים בכל יום מחדש בתחום מרתק, כזה שמחדש את פניו על בסיס קבוע. גם אם יש ספק, טוב לעבור את הקורס הזה ליתר ביטחון. מקסימום תהיו רק מגישי עזרה ראשונה, ולא תעסקו בתפקיד ההדרכה.

עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

 1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
 2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

 • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
  (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
  תוקף).
 • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?