facebook
לוגו ניתאי גדול

איך לשחרר עצירות קשה מהר – טיפים שכדאי להכיר

יש לכם כאבי בטן בלתי נסבלים? הדרך הכי יעילה להקל על הכאבים תהיה לגשת לשירותים. אך לא פעם תמצאו את עצמכם בסיטואציה בה אתם מתמודדים עם עצירות. ההגדרה המדויקת של עצירות תהיה מציאות בה ישנם פחות משלוש יציאות בשבוע. בו בזמן יש כאלה שמכניסים להגדרה הזו גם יציאות קשות או כאלה שדורשות מאמץ. באופן עקרוני הגוף שלנו אמור לדעת בצורה טובה וקלה לשחרר את הפסולת שמצטברת בו. התמודדות עם עצירות היא התמודדות לא קלה, בטח כאשר היא מגיעה אחת לכמה זמן. איך לשחרר עצירות בצורה אפקטיבית? הכנו לכם את כל העצות החשובות.

מדוע חשוב לשחרר עצירות?

הסיבה המרכזית שבגללה חשוב לשחרר עצירות היא הכאב וחוסר הנוחות. כל מי שיצא לו להתמודד בשנים האחרונות עם עצירות מבין בדיוק על מה מדובר. מציאות בה היציאות הופכות להיות בלתי נסבלות, כל ביקור בשירותים קשה ומאתגר. אי אפשר לחיות במציאות שכזו, בטח לא כאשר מדובר על מציאות שנפרסת לאורך זמן. לכן אל תביאו את עצמכם למציאות בה אתם שומרים את כל הדברים בבטן. בו בזמן תזכרו כי עצירות ממושכת יכולה להביא איתה סיבוכים בריאותיים נוספים. לכן חשוב להבין איך לשחרר עצירות מהר מבלי להתמודד עם קושי מהותי.

How to release constipation
How to release constipation

הכי קל פשוט למנוע עצירות

לפני שנדבר על איך לשחרר עצירות עליכם לקחת בחשבון כי הכי קל למנוע אותה. עצירות לעיתים מגיעה בגלל טעויות קטנות שאותן אתם עושים לאורך הזמן. אם לא תעשו את אותן הטעויות תוכלו למצוא את עצמכם רגועים לגמרי בעניין הזה. הטעות הפופולרית ביותר תהיה לאכול אוכל לא בריא שעלול לקדם את הופעת העצירות. ברגע שתאכלו אוכל עשיר בסיבים תזונתיים תראו איך העצירות אפילו לא מגיעה אליכם. סוף כל סוף תגיעו למצב בו תוכלו להיות רגועים בהקשר הזה.

איך לשחרר עצירות לתינוק?

התינוק בוכה ללא שום בקרה? אם היציאות של התינוק אינן סדירות ככל הנראה מדובר על עצירות. אם אנו המבוגרים יודעים להתמודד עם הכאב וחוסר הנוחות, אצל תינוקות המציאות שונה. חשוב לדעת אך לשחרר עצירות לתינוק בצורה שתביא להקלה כמעט מיידית. החלפת המזון שאותו התינוק צורך יכולה לעשות את העבודה. ישנם תינוקות שצורכים מזון שרק מקדם את הופעת העצירות ולא מרחיק אותה. אפשרות נוספת תהיה לתת לתינוק פירות, ירקות ואפילו תוספי תזונה יחד עם האוכל הקבוע.

כיצד משחררים עצירות במהירות?

שחרור עצירות מיידי באופן עקרוני אין נוסחה אחת שתהיה רלוונטית בשביל כל אלה שרוצים לשחרר עצירות. ישנם כאלה שאפשרות אחת יכולה לעבוד להם, מצד שני יהיו אחרים שיעדיפו אפשרויות אחרות. שתייה מרובה של מים יחד עם תפריט עשיר בסיבים תזונתיים ימנעו את העצירות. בו בזמן ישנם תכשירים טבעיים שניתן לצרוך אותם עם הופעת העצירות. אותם תכשירים נועדו בראש ובראשונה כדי לשחרר את הסתימה הספציפית הקיימת. אל תחשבו כי מדובר על תרופה שתמנע את הופעת העצירות בפעם הבאה.

איך לשחרר עצירות בהריון?

נשים רבים שנמצאו בהריון מתמודדות עם עצירויות באופן תדיר וקבוע. מדובר על אחת מתופעות הלוואי של ההריון, כזאת שלא באמת ניתן למנוע אותה. פעילות גופנית בזמן ההריון יחד עם שתיית מים יכולה להקל על הופעת העצירות. בו בזמן תוכלי למצוא כל מיני תכשירים בטוחים להריון שאותם יהיה ניתן לקחת. במקרה של הריון ישנה חשיבות מכרעת להתייעץ עם הרופא לפני ביצוע פעולה מסוימת. כך תוכלי לדעת איך לשחרר עצירות קשה מצד אחד, ומצד שני לא תסכני את העובר שנמצא בבטנך. 

קפיצה לתוכן מעניין

בואו ללמוד יותר! הצטרפו לקורסים שלנו ברחבי הארץ: 054-2444533

נשמח לשמוע ממכם
רוצים ללמוד יותר? להזמין סדנא אליכם לבית או להגיע אלינו לכיתות הלימוד ברחבי הארץ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

  1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
  2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

  • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
    (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
    תוקף).
  • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?