facebook
לוגו ניתאי גדול

רענון עזרה ראשונה למאמנים/מדריכי ספורט למה זה חשוב?

טרנד האימונים האישיים הפך להיות אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בשנים האחרונות. מתאמנים רבים מחפשים אחר המאמן המושלם שיצעיד אותם עוד צעד אל עבר החלום. עם זאת למאמנים ישנה אחריות גדולה, בטח כאשר הם אלה שאחראים לבריאות המתאמנים. המאמן נמצא ומשגיח על המתאמן לכל אורך האימון, עם זאת חשוב להיות ערוך ומוכן לכל תרחיש. מאמני כושר אישיים וגם כאלה שנמצאים בחדר כושר אמורים לעבור קורס עזרה ראשונה. ככל שעוברים השנים יהיה עליהם להמשיך לעבור רענון עזרה ראשונה ייעודי עבורם. רענון עזרה ראשונה למאמנים חשוב לא פחות מאשר הקורס הראשוני שאותו הם למדו. אנו כאן כדי להסביר לכם מדוע הקורס שהוא בגדר רענון יהיה חשוב שבעתיים מכל דבר אחר. תדחו אימונים או כל דבר אחר כדי להעשיר את הידע גם בהקשר הספציפי הזה. זה שאתם מאמנים מעולים, אין זה אומר שתהיו מוכשרים לתפעל סיטואציות מהסוג הזה.

איזה מאמנים/ מדריכי ספורט צריכים לעבוד רענון?

 1. מאמני חדר כושר
 2. מאמנים אישיים
 3. מדריכי כושר וקבוצות
 4. מדריכי שחייה
 5. מדריכי טריאתלון
 6. מדריכי רכיבה
 7. מדריכי טניס
 8. מדריכי כדורגל
 9. מדריכי כדורסל ועוד..

צריכים לעבור רענון לתעודת העזרה ראשונה אחת לשנתיים, אי חידוש התעודה בזמן יוביל לביטולה ולצורך במעבר הקורס שוב.

למה?: כמאמנים עלינו לזכור שלחלק מהמתאמנים ישנן בעיות רפואיות כמו בעיות לב, סכרת, ועוד מצבים מסכני חיים שיכולים להופיע ולהחמיר כתוצאה מפעילות גופנית.

עלינו לדעת להכיר ולזהות מצבים אלו ולהגיש עזרה ראשונה תואמת, זכרו, אין תחליף להגשת עזרה ראשונה איכותית ומיידית!

איך?: אצלנו בניתאי שירותי עזרה ראשונה תוכלו לעבור קורס רענון עזרה ראשונה בצורה חוויתית ואיכותית במספר אופנים:

1) להתארגן כקבוצה ומדריך שלנו יגיע אליכם לכל מקום ובכל שעה שתבחרו ובמחיר קבוצתי משתלם במיוחד!

2) להגיע אלינו לכיתות ההדרכה הפזורות ברחבי הארץ ובמיוחד בתל אביב, במרחק הליכה מתחנות הרכבת.

מעוניינים בקורס עזרה ראשונה? לשיחת ייעוץ ללא התחייבות
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

דרישה מטעם חברות הביטוח

כיום כל מאמן כושר יודע ומבין כי הוא נדרש לבטח את עצמו ואת המתאמנים שלו. מה יקרה חס וחלילה אם אחד המתאמנים יפצע כתוצאה מהאימון? קודם כל תרצו לדעת כי אינכם מסבכים את עצמכם בהקשר הזה. אך על מנת שחברות ביטוח יסכימו לבטח את המקום, יהיה עליכם לעבור קורס עזרה ראשונה. מאמני כושר שגם עברו קורס עזרה ראשונה יצטרכו לעבור רענון אחת לכמה זמן. רענון עזרה ראשונה למדריכי ספורט יאפשר לחברת הביטוח להיות רגועים בהקשר הספציפי הזה.

חדרי כושר לא ייקחו סיכונים

בתור מדריכי ספורט אשר משתמשים לא מעט עם ציוד לחדרי כושר ככל הנראה העבודה הראשונה שלכם תהיה בחדרי כושר. בחדר כושר יש המון מתאמנים, זוהי דרך מעולה לעשות את הצעדים הראשונים בתחום זה. עם זאת חדר כושר יחפש אחר מאמנים שעברו קורס עזרה ראשונה בזמן האחרון. מהסיבה הזו, רענון עזרה ראשונה למאמנים הוא קריטי על מנת שתתקבלו לעבודה. לא פעם מדובר על תנאי סף שבלעדיו לא תהיה לכם אפשרות להשיג את העבודה הנכספת. נדגיש כי גם כאשר תהיו מאמנים עצמאיים, ולא בחדר כושר, מדובר על עניין מהותי. אך כאן הפרמטר הזה יכול לעשות את ההבדל בין קבלה או אי קבלה למקום עבודה.

מחויבות שלכם כלפי המתאמנים

מהי המחויבות שלכם כלפי המתאמנים שמגיעים להתאמן אצלכם? בחלק מהמקרים המחויבות תהיה מחויבות שלא נאמרת בריש גליי. המתאמנים מבחינתם סומכים עליכם שיש לכם את הידע המקצועי לקדם אותם. בו בזמן הידע המקצועי צריך להיות גם ידע בהתמודדות עם פציעות ומצבים מורכבים. מאמן שלא ידע לתפעל סיטואציה בעייתית עלול למצוא את עצמו מאבד את המתאמנים שלו. ישנם מתאמנים שאפילו שואלים לגבי הקורסים השונים שאותם עבר המאמן לאורך השנים. אם הקורסים יתאימו להם, הם ככל הנראה יעדיפו את המאמן הזה על פני מאמנים אחרים.

מעוניינים בקורס עזרה ראשונה? לשיחת ייעוץ ללא התחייבות
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

רושם ראשוני טוב כבר על ההתחלה

התחרות בין מאמני כושר היא גדולה, הרבה מעבר למה שאתם מעלים על הדעת. מאמן שלא ירשים את המתאמנים עלול לאבד אותם לטובת מאמנים אחרים. איך תוכלו לגרום למתאמנים שלכם להעדיף להתאמן יחד אתכם? ראשית יהיה עליכם לעבוד קשה כדי להביא אותם בדיוק להשגת המטרה הרצויה. אך מעבר לעובדה הזו, יהיה עליכם לעבור קורס רענון עזרה ראשונה למדריכי ספורט כל הזמן. תראו להם כי אתם ממשיכים ללמוד ולהתמקצע על מנת לגרום להם להיות מוגנים ובטוחים. עבורם זה הרבה מעבר למה שאתם נותנים ומעניקים להם בזמן האימון עצמו שזה ברור מאליו. 

 

ביטול של הסמכה כמאמני כושר

החשיבות להגיע עם ידע והבנה בנושא עזרה ראשונה הינה גבוהה למדי. מאמנים שלא עוברים קורס רענון עזרה ראשונה למאמנים כל כמה שנים לוקחים סיכון. בשלב מסוים עלולה להתבטל ההסמכה שלהם, דבר שיעמיד אותם עם הגב אל הקיר. במציאות בה מתבטלת ההסמכה כמאמני כושר, לא תהיה אפשרות להעביר אימונים. כל מאמן כושר מחזיק בתעודת הסמכה שמכשירה אותו לעסוק בתחום הזה. משמעות הקורס הינה גבוהה למדי, כל מאמן מחויב לעבור אותו אחת לכמה שנים. גם אם פחות מתאים לכם לעבור אותו, עליכם לזכור כי תעודת ההסמכה שלכם מוטלת על הפרק. אל תביאו את עצמכם למצב בו בגלל סיבה זוטרה תאבדו את התעודה עליה עבדתם זמן רב. 

 

משתלם לעבור קורס עזרה ראשונה למדריכי ספורט

בתור מאמני כושר תחפשו אחר דרכים יעילות להכניס כמה שיותר כסף. יש כאלה שדואגים לעבוד שעות מרובות ולחפש כל הזמן אחר מתאמנים חדשים. אחרים יעדיפו לעבוד בחדרי כושר גדולים על מנת לבסס את ההיכרות עם מתאמנים. כל זאת לא יהיה שווה בלי שתעברו קורס רענון עזרה ראשונה למדריכי כושר אחת לכמה זמן. הקורס יראה למתאמנים כי אכפת לכם מהם, ולא כי אתם מנסים לתת להם את המינימום האפשרי. כמות המתאמנים שתעדיף אתכם על פני מאמנים אחרים תגדל בהתאם ותהפוך להיות ממשית. כמות הכסף שתרוויחו לאחר קורס עזרה ראשונה או רענון עזרה ראשונה תגדל באופן טבעי.

מעוניינים בקורס עזרה ראשונה? לשיחת ייעוץ ללא התחייבות
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

קורס רענון עזרה ראשונה קצר וממוקד

יוצא לכם לעבוד לאורך רוב שעות היום ללא הפסקה? אין סיבה שתוותרו על קורס עזרה ראשונה רק בגלל העובדה הזו. כיום ישנם קורסים רבים המאפשרים לכם ללמוד בצורה ממוקדת ואפקטיבית בלי לבזבז זמן. קורס עזרה ראשונה 22 שעות יכול להיות מושלם עבור מאמני כושר ומדריכי ספורט. הקורס עצמו מתפרס על פני כמה ימים, אך בפועל התמורה ממנו תהיה גבוהה. תוכלו למצוא את עצמכם במצב בו אתם משיגים בדיוק את מבוקשכם. הקורס הקצר יכשיר אתכם בתור מאמנים שיודעים להעניק עזרה ראשונה בהתאם לצורך. 

קפיצה לתוכן מעניין

בואו ללמוד יותר! הצטרפו לקורסים שלנו ברחבי הארץ: 054-2444533

נשמח לשמוע ממכם
רוצים ללמוד יותר? להזמין סדנא אליכם לבית או להגיע אלינו לכיתות הלימוד ברחבי הארץ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עזרה ראשונה לרופאי שיניים

קורס עזרה ראשונה לרופאי שיניים הינו חשוב במיוחד שהרי שלל מצבי חירום יכולים לצוץ תוך כדי טיפול שיניים שגרתי. לכן, רופאי שיניים נדרשים לעבור קורסי עזרה ראשונה על בסיס קבוע כדי להחזיק בידע העדכני ביותר.

הקורס אותו עוברים הרופאים מחולק ל2- סוגים, ותלוי האם מדובר ברופא שיניים כירורג המטפל בהרדמה, או רופא מרדים
בלי קשר, או לא:

 1. קורס עזרה ראשונה סטנדרטי.
 2. קורס ACLS.
היכן עוברים את הקורס?

אנו בחברת ניתאי מציעים לכם 2 אפשרויות לנוחותכם:

 • הגעת מדריך עד אליכם למרפאה – חוסכים זמן ונסיעות ומקבלים מחיר משתלם במיוחד לכל צוות המרפאה
  (בהזדמנות זו יוכל המדריך לבדוק שתיק העזרה ראשונה שקיים אצלכם במרפאה עדכני ואין בו ציוד פג
  תוקף).
 • הגעה לקורסים שלנו ברחבי הארץ – יוכל להתאים בעיקר לרופאים ללא צוות רחב העובדים לבד.

מי צריך לעבור?: רופא שיניים, שינניות וסייעות.

מקבלים תעודה?

בהחלט. מוכרת ומאושרת.

מלאו את הטופס לשמיעת פרטים נוספים ללא התחייבות!
Call Now Button
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× איך אפשר לעזור?